“Коляда для захисника”

Народження Спасителя, навіть у воєнних обставинах, — це небесна радість, не створена людиною задля розваг, а подарована Богом із небес. Саме тому радість Різдва ми покликані прийняти і нею ділитися.

На передодні Різдва хочеться дива, адже кожна людина, а особливо дитина,  на світі прагне тепла та підтримки. Різдво — це великий простір взаємної солідарності і підтримки. Ми ходимо від хати до хати побажати всякого добра, щоб зло зникло з наших домівок, сердець і країни. Добре слово, діло, має свою велику силу.

Щоб подарувати добро, частинку своєї душі, сьогодні, 06.01.2023 року  ЗДО №10 «Попелюшка» організували акцію  «Коляда для захисника». До цієї акції в нашому садку було організовано виставу «Різдвяні історії» в якій приймали участь педагоги та маленькі наші вихованці. Всі присутні поринули в атмосферу Різдва, мали можливість отримати задоволення від співу, слухання колядок і щедрівок, перегляду вертепних дійств, пригадати давно забуті колядки.

Загальна суму яку ми змогли зібрати, для підтримки наших захисників, становить 4480 гривень. Щира подяка всім батькам та діткам, які долучились до потрібної справи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *