Казкова артмайстерня!

Сьогодні, весь  педагогічний колектив  ЗДО “Попелюшка” відвідав майстер-клас Інни Миколіївни Луцак. Яка поділилась цікавими прийомами художньої діяльності, як з дітьми так і з дорослими.  Все проходило у невимушені і веселій атмосфері гри.

Під час даного виду роботи нас чекали: весела зустріч з казковмими героями, захоплюючий діалог, пізнання різних видів діяльності з різними матеріалами, які кожен зможе використовувати у своїй діяльності в роботі з дітьми та їх батьками.

Інна Миколаївна  виділяє кращий спосіб залучення малят до творчості- розповісти казку, яка надихає та пробудить фантазію. Також, звертає увагу, що провідне місце при цьому належить  педагогам – провідникам, саме вони здатні навчити дітей бачити в знайомих предметах незвичайні предмети, а в нових навпаки, знайти знайоме та зрозуміле.

Усі учасники майстер-класу натхненно, з великим ентузіазмом створювали свої роботи, подекуди виявляючи неабияку фантазію та творчий підхід, а результатом своїх старань вони здивували не лише себе, але й своїх близьких. Педагогам даний вид роботи дуже сподобався. Всі учасники отримала  море емоцій, враженнь та задоволень.