Фестиваль “Єдина Україна – це ми!”

Сьогодні, у Міжнародний день захисту дітей, відбувся фізкультурно-оздоровчий фестиваль “Єдина Україна – це ми!”.  ЗДО №10 «Попелюшка» прийняли участь у цьому великому спортивному святі чернівецьких дошкільнят.

На спортивному майданчику факультету фізичної культури та здоров’я людини ЧНУ ім. Ю. Федьковича, що на вул. Небесної Сотні, зібралися діти 20-х закладів дошкільної освіти м. Чернівці. Фестиваль розпочався вранці, і тривав до 11.00. У фестивалі брали участь хлопчики та дівчатка, які вже готуються до школи.

Для всіх учасників були передбачені різні спортивні естафети. Незважаючи на те, що учасників було майже півтисячі, на спортмайданчику панував порядок, адже всі слухали команди ведучих.

На завершення фестивалю команди-учасники  отримали Подяки від Управління освіти, подарунки – спортивний інвентар від партнерів фестивалю, а  кожна дитина – медаль.