День здоров”я в ДНЗ №10 “Попелюшка”

Бути здоровим висока мета

Кожного, хто, у садочку зроста.

Бути здоровим, красивим і дужим.

Тому всі ми, діти, із спортом дружим.

 

24 квітня 2018 року в ДНЗ №10 «Попелюшка» комбінованого типу був організований та проведений День здоров’я під назвою «Піраміда здоров’я», який був спрямований на зміцнення здоров’я дітей, загартування, покращання фізичного розвитку та виховання у дошкільників прагнення бути здоровими, сильними, витривалими.

На святково прикрашеному майданчику зібралися три команди: «Вишенька», «Суничка», «Веселка». В програмі проведення дня здоров’я інструктор з фізичного виховання Забірко М.Д. організувала калейдоскоп  рухливих ігор. «Олімпійські ігри» – спортивні естафети між командами дітей старших груп, які пройшли дружньо, весело, цікаво. Вихованці із задоволенням прийняли активну участь у спортивних іграх та естафетах. У всіх був піднесений, бадьорий настрій.

Педагоги донесли до малят, що здоров’я – це безцінний дар. Без нього дуже важко зробити життя цікавим, багатогранним і щасливим. Тому здоров’я треба берегти і зміцнювати. Дотримуватись режиму дня, раціонально харчуватися, займатися фізкультурою і спортом та загартовуватися. І дали такий наказ дошкільникам:

Вам долать нові вершини,

Ви – майбутнє України!

Щоб творити і дерзати,

Про  здоров’я треба дбати.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *