День єднання України

Сьогодні, 16 лютого – День єднання України. Весь колектив та вихованці  ЗДО №10 «Попелюшка» приєдналося до свята, яке символізує нашу силу, рішучість та незламну волю. Протягом дня було проведено з дітками різні форми роботи, державний гімн звучав у кожній групі, а українські вишиванки радували погляд своїм розмаїттям.

Зараз увесь світ спостерігає неймовірну силу єднання нашого народу. Адже сьогодні українці різного віку, різної статі, з різних міст, регіонів, різних професій, різних талантів, різних знань об’єднались  у єдиному бажанні: жити в мирі, щасливо, однією родиною, з дітьми, з батьками. І на все це ми маємо повне право. Бо ми в себе вдома, ми в Україні. І ніхто наш дім не буде любити так, як любимо ми. І ніхто, тільки ми разом, зможемо наш дім захистити…

Від щирого серця вітаємо кожного з вас з Днем єднання! Бажаємо нам усім миру, добробуту та Перемоги. Нехай наша єдність буде невичерпним джерелом сили та натхнення!