ДЕНЬ ВИШИВАНКИ – ДЕНЬ НЕЗЛАМНОСТІ УКРАЇНСЬКОГО ДУХУ!

Сьогодні, з великою радістю, вихованці та працівники ДНЗ № 10 “Попелюшка”  долучилися до Всесвітнього Дня вишиванки.  Серце переповнялося радістю та гордістю за наших маленьких україночок та українців, коли весь садок замайорів різномаїттям кольорових вишиванок.

Протягом дня з дітьми кожної групи проводились цікаві заняття та різні види роботи, присвячені ознайомленню з українською вишиванкою, традиціями її створення та носіння, з історією української вишивки, про значення кольорів та символів. Тож в цілому святковий день тут видався напрочуд змістовним, інформативним та пізнавальним.

Дуже цікавим та захоплюючим дійством стало свято  «Вишиванка-символ Батьківщини» за участю дітей та дорослих середніх груп нашого закладу. В святковій залі лунали українські пісні, вірші, діти водили хороводи, виконували запальні українські таночки. Усі присутні у барвистих вишиванках звеличували та прославляли українські традиції та національний одяг.