День дошкілля 2023

Щорічно в останню неділю вересня відзначають Всеукраїнський день дошкілля. Вітаємо зі святом перш за все наших вихованців та й усіх дошкільників, без яких не було б цього свята. Бажаємо вам зростати здоровими, щасливими, завжди усміхненими: сміятися щиро й дзвінко, мріяти красиво й весело, вірити в чудеса і власними руками їх здійснювати. Безтурботного вам дитинства у вільній і незалежній Україні!

Окрема подяка вихованцям середніх груп, які влаштували справжнє свято для всіх працівників ЗДО№10 «Попелюшка». Весело та цікаво відсвяткували дорослі й малі День дошкілля з віршами та піснями, хороводами й танцями, квітами та солодкими сюрпризами!

В кінці свята  висловили щирі слова вдячності за щоденну самовіддачу,  терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм Глинській Василині Степанівні, яка вирішила піти на відпочинок. Дорога Василина Степанівна  бажаємо Вам міцного здоров’я, творчого вогнику, щедрості серця, здійснення мрій. Нехай Ваше  життя буде сповнене енергією любов`ю, підтримкою та теплотою рідних!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *