Акція по збору кришечок

Для тебе це просто кришечка, а для військових – життя!
З 30 жовтня по 17 листопада 2023 року проходила акція по збору пластикових кришечок. Головна мета якої – бажання допомогти та зібрати максимум кришечок, вилучені кошті від яких будуть направлені на протезування для наших воїнів чи для інших військових цілей, які дуже необхідні захисникам у боротьбі з ворогом.
Щоб стати учасником акції, треба було лише принести кришечки. Збираючи і здаючи пластикові кришечки на переробку для повторного використання, ми робимо подвійну добру справу. Ми не лише допомагаємо воїнам, а допомагаємо очистити довкілля від сміття, яке його отруює. Цим самим навчаємо дошкільнят, школярів, дорослих берегти природу і сортувати сміття.
Збір кришечок був організований на базі ЗДО №10 «Попелюшка» вихователем-методистом Іриною МОНИЧ.
До збору активно долучилися заклади освіти міста Чернівців: ЗДО№2, ЗДО№4, ЗДО№7, ЗДО№19, ЗДО№20, ЗДО№21, ЗДО№24, ЗДО№25, ЗДО№29, ЗДО№30, ЗДО№32, ЗДО№33, ЗДО№34, ЗДО№35, ЗДО№38, ЗДО№43, ЗДО№44, ЗДО№45, ЗДО№49, ЗДО№51, ЗДО№52, ЗДО№54, Чернівецький ліцей №20 та здобувачі освіти Кадубовецької територіальної громади.
21 листопада 2023 року Новою поштою була передана партія пластикових кришечок м. Чортків, Slava Zagorniak .
Хочу подякувати всім керівникам закладів освіти, які організували збір кришечок, долучивши батьків та вихованців до даної акції. РАЗОМ, МИ – СИЛА! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ! СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА ЗСУ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *