19 лютого –День Державного Герба України

Сьогодні, 19 лютого, українці відзначають День Державного Герба.

30 років тому, а саме 19 лютого 1992 року, Верховна Рада України затвердила своєю Постановою Державний Герб незалежної України. Ним став золотий Тризуб на синьому щиті — національний символ українців часів визвольних змагань XX століття, який  має статус малого герба та є головним елементом майбутнього великого герба.

Малий Державний герб – один із державних символів України на рівні  Конституції, Прапора, Гімну. Зображення герба розміщується на печатках органів державної влади і державного управління, грошових знаках та знаках поштової оплати, службових посвідченнях, штампах, бланках державних установ.

Вже багато століть Герб єднає українців та надає сил. Український тризуб уособлює для нас зв’язок поколінь, прагнення українського народу до власної державності, соборності та незалежності, символізує для українців в усьому світі нерозривний зв’язок із Батьківщиною.

ДНЗ №10 вітає усіх з цим визначним днем! З нагоди цього дня працівники і діти провели патріотичний флешмоб. Будьмо гідними нашої історії та тих завдань, які стоять перед Українською Державою сьогодні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *