Педагогічна рада № 2

«Безпека життєдіяльності дітей в освітньому процесі закладу

в умовах воєнного стану»

Тема та зміст роботи Термін Відповідальні Форма проведення Примітка
1. Виконання рішень попередньої педагогічної ради листопад

2023

директор ЗДО інформація
2. Безпека життєдіяльності – необхідна складова здоров’язбережувальної компетентності вихователь-методист

виступ
3. Організація роботи щодо формування безпечної поведінки дошкільнят вихователі Презентація розвивальних ігор, посібників з ОБДЖ
4. Про стан роботи з безпеки життєдіяльності в ЗДО вихователь-методист

довідка

(за результатами тематичного вивчення)

5. Про результати початкового моніторингу/діагностики   рівня розвитку дошкільників за освітніми напрямами БКДО вихователь-методист

інформація
6. Про хід атестації у 2023/2024 навчальному році директор   інформація
7. Розгляд клопотань про зарахування та визнання результатів підвищення кваліфікації педагогічних працівників директор ЗДО інформація

Рішення педради №2 від 30.11.2023 року

1.Зняти з контролю рішення педагогічної ради №1 від 31.08.2023 року.

2.Розробити методичні рекомендації для педагогічних працівників ЗДО «Щодо організації діяльності дітей під час перебування в укритті»

(творча група до 15.12.2023 року)

3.Розробити тематичні лепбуки «Пес Патрон застерігає», «Правила поведінки під час повітряної тривоги».

(Вихователі всіх вікових груп до 26.01.2024р.)

4.Розробити рекомендації і  розміщувати в інформаційних куточках для батьків: «Безпека контактів з незнайомими людьми», «Сам вдома», «Дитина на вулиці», «Методичні поради з безпеки життєдіяльності»; пам’ятки: «Безпека дорожнього руху – це життя», «Пожежа – результат власної недбалості», «Азбука безпеки», «Не нехтуйте сигналами повітряної тривоги», «Алгоритм дій під час повітряної тривоги».

(Вихователі всіх вікових груп до 26.01.2024р.)

5.Організувати практичну роботу з педагогами по ознайомленню із заспокійливими техніками, які можна застосовувати в укритті, під час повітряних тривог.

(Практичний психолог до 18.12.2023р.)

1. Розробити ігри, вправи для зняття напруги, стресу, тривожності у дітей під час перебування в укритті.

(Практичний психолог до 20.01.2024р.)

1. Облаштувати укриття розвивальними осередками:

– осередок  читання і письма;

– сенсорно-пізнавальний осередок;

– осередок настільно-друкованих ігор (пазли, мозаїка, шашки, та ін.) та дидактичних ігор (з різних освітніх напрямів);

–  театральний осередок; тощо.

(Вихователі всіх вікових груп до 29.12.2023р.)

1. Систематизувати театралізовані вистави з безпеки життєдіяльності

(Музичні керівники до 26.01.2024р.)
9. Розробити сценарії фізкультурних свят та розваг з безпеки дитини

(Інструктор з фізкультур до 26.01.2024р.)

10.Продовжувати вивчати роботу педагогічних працівників: Катерини ЗЕЛЕНІНОЇ, Лесі ГОШОВСЬКОЇ, Надії ЛАВРУШКІНОЇ.

(Члени атестаційної комісії до 29.02.2024р.)

11.Схвалити навчально-дидактичний посібник для дітей дошкільного віку «Розмовляйко» автора вчителя-логопеда К.І. ЗЕЛЕНІНОЇ та впроваджувати його в роботу з дітьми.

12.Визнати результати підвищення кваліфікації педагогів ЗДО №10 «Попелюшка» (клопотання та копії документів додаються):

АДАМЧУК Сніжана Ярославівна, музичний керівник, «Орф, Кодай, Далькроз і Сузукі – чотири підходи в одній практиці» обсягом  3 годин.

РОМАНЮК Марія Іванівна, музичний керівник, «Орф, Кодай, Далькроз і Сузукі – чотири підходи в одній практиці» обсягом  3 годин.

ЗЕЛЕНІНА Катерина Іванівна, вчитель-логопед:

«Інклюзія. Картки РЕСS – інструмент комунікації та візуальна підтримка» обсягом 30 годин.

ТАТАРИН Інна Володимирівна, директор:

«Атестація, сертифікація та підвищення кваліфікації педагогічних працівників» обсягом 2 години;

«Вимоги до документування атестації педагогічних працівників у закладі освіти: практичний аспект» обсягом  3 години. Загальна кількість – 5 годин.

МОНИЧ Ірина Василівна, вихователь-методист:

13.Вихователю-методисту, Ірині МОНИЧ, внести зараховані години до загальної бази даних підвищення кваліфікації педагогічних працівників до 20.12.2023 року.