“Школа молодих батьків”

«Школа молодих батьків» в ДНЗ №10 «Попелюшка»
В кожному дошкільному закладі розпочинається підготовка до прийому нових дітей на новий навчальний рік. В дошкільному навчальному закладі №10 «Попелюшка» для прийому нових дітей на 2017/2018 навчальний рік в продовж двох днів (06.06. та .07.06.2017 року) було організовано «Школу молодих батьків». В Школі батьки мали змогу познайомитися із закладом, його працівникам і службами: медичним персоналом, вихователями, спеціалістами. Для батьків було організовано екскурсію по садочку: групам, робочим кабінетам, спортивному і музичному залах. Батькам підготували і продемонстрували концерт дитячих талантів, де свою роботу показали керівники гуртків: хореографії, англійської мови, вокалу.
Під час зустрічі з батьками, завідувач ДНЗ Татарин І.В., розказала про режим і вимоги дошкільного закладу, познайомила з статутом ДНЗ, Положенням про дошкільний навчальний заклад, Положенням про батьківський комітет, Інструкцією з харчування. Вихователь – методист Монич Ірина Василівна повідомила за якими програмами працюють педагоги закладу, вказала на основні критерії розвитку дітей раннього віку. Лікар педіатр з дитячої поліклініки ознайомив батьків із санітарними вимогами перебування дитини в дошкільному закладі, послідовність оформлення медичної карти дитини, про порядок дій у разі хвороби дитини та відвідування закладу після хвороби, необхідність дотримання режиму та відповідних умов вдома.
Вчителі-логопеди надали консультацію про причини виникнення у дітей вад мовлення, продемонстрували ігри та вправи для запобігання вад мовлення та якими прийомами та засобами можна користуватися батькам для самостійної роботи з дітьми, з метою належного розвитку артикуляційного апарату.
Практичний психолог повідомила про необхідні заходи для кращої адаптації дитини в колективі та дошкільного закладу в цілому.
Про порядок навчально – виховної роботи з дітьми розказували вихователі, музичні керівники. Демонстрували які ігри та іграшки варто використовувати в роботі з дітьми раннього віку.
Інструктор з фізичного виховання познайомив з фізкультурно – оздоровчими технологіями в роботі з дітьми 2-3 років, засобами загартування.
Всім учасникам Школи адміністрація та спеціалісти підготували та роздали пам’ятки.
Спілкування батьків і колективу ДНЗ було конструктивним, жвавим і плідним. Адже ця праця спрямована на наше майбутнє, на формування цілісної особистості, творчої індивідуальності кожної дитини і майбутнього покоління в цілому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *