оголошення про прийом 2-х річних дітей

Шановні Батьки!

Розпочався прийом нових дітей в групи переддошкільного віку. Прохання приносити медичні довідки, після цього Вам будуть додатково телефонувати і повідомляти в який день необхідно приходити в садочок. Прийом здійснюється поступово. Медична довідка – це виписка про щеплення та довідка від педіатра, що дитина здорова, може відвідувати дошкільний заклад. Довідки приносити по вівторкам з 16 год. до 17.30 год.

Дякуємо за розуміння!

з повагою адміністрація ДНЗ

2 коментарі до “оголошення про прийом 2-х річних дітей”

1. Термін дії медичної довідки – 3 дня. Чи є сенс її заносити зараз, якщо ми підемо в садок в середині вересня? Дякую

1. Добрий день Марино. термін дії довідки 3 дні в тому випадку, коли дитина хворіла. При вступі в садочок ви приносити довідку, яка містить інформацію про щеплення і про дозвіл дитини відвідувати заклад в цілому, чи немає в неї хронічних захворювань, чи не перебуває на диспансерному обліку, загальна інформація про дитину. Тому варто медичну довідку приносити раніше.