Семанар-практикум «Форми та методи формування мовленнєвої й комунікативної компетентностей дошкільника»

Сьогодні, педагоги ЗДО №10 «Попелюшка» мали можливість прийняти участь в семанірі-практикумі з теми: «Форми та методи формування мовленнєвої й комунікативної компетентностей дошкільника». Спікерами даного заходу виступили: Ірина МОНИЧ вихователь-методист,  Олеся ЗАГАРЮК вчитель-логопед, Ірина ІВАСЮК вихователь та Інна ТАТАРИН директор ЗДО№10.

Семінар був насичений різними видами роботи та практичними завданнями. На початку роботи Ірина МОНИЧ ознайомила всіх із регламентом роботи семінару-практикуму. Після чого провела вправи з педагогами: «Дружнє коло. Незвичайне привітання», «Комплімент» та «Мої очікування».

Із сучасними підходами до мовленнєвого розвитку дітей дошкільного віку ознайомила Інна Татарин. Для закріплення набутих знань, Іриною Монич було проведено ще декілька інтерактивних вправ, в саме: «Казковий вернісаж», «Мовленнєві перлинки», «Слова-синоніми» та «Відгадай слово».

Наступними вистипили Олеся Загарюк  з темою: «Мовлення вихователів – один з основних чинників мовленнєвого розвитку дітей» та  Ірина Івасюк ознайомила педагогів з своїм досвідом роботи, а саме  «Засоби розвитку мови і навчання дітей рідної мови».

Після отриманих теоретичних знань практичну роботу по групах продовжила Ірина Монич, провівши вправу «Рецепт педагогічної кухні» та залучила всіх до написання колективної  поеми «Жив був педагог». На завершення, було проведено, відкритий мікрофон «Здійснення очікувань».