ділимося досвідом

ділимося власним досвідом в роботі з дітьми 4 року життя

DSC_0308DSC_0301DSC_0287DSC_0279DSC_0259DSC_0252DSC_0244DSC_0233

знайомство із закладом

Міське методичне об’єднання в ДНЗ №10 «Попелюшка»

28.11.2017 року в дошкільному навчальному закладі №10 «Попелюшка» комбінованого типу, відбулося міське методичне об’єднання для вихователів молодших груп на тему: «Аспекти педагогічної діяльності щодо підвищення ефективності мовленнєвого розвитку дітей молодшого дошкільного віку». Було запрошено педагогів із 33 дошкільних закладів міста Чернівці.
В роботі методичного об’єднання брали участь керівник ДНЗ №10, вихователь – методист, практичний психолог, а також вихователі. Директор ДНЗ №10 Татарин І.В. ознайомила слухачів з дошкільною установою та її особливостями. Так як це було перше засідання методичного об’єднання в цьому році, практичний психолог Заброцька І.В. провела знайомство слухачів, вміло налаштувала на роботу, сприймання різних видів робіт, з метою взяти для себе корисне, цікаве, нове. Вихователі ДНЗ №10 Івасюк І.Г. та Луцак І.М. провели практичні заняття з дітьми, з метою показати власні напрацювання щодо розвитку мовлення у дітей четвертого року життя.
Поділилася своїм досвідом впровадження новітніх інноваційних технологій і вихователь – методист Монич І.В., яка не тільки презентувала різні аспекти педагогічної діяльності щодо підвищення ефективності мовленнєвого розвитку дошкільників, але і провела практичні вправи з використанням інновацій зі слухачами, надала методичні рекомендації.
На завершення, вихователі різних закладів ділилися враженнями від побаченої роботи, висловили подяку та захоплення від представлених в роботі нових технологій з розвитку мовлення дітей дошкільного віку.