Правила поведінки здобувачів освіти ЗДО

• Бути доброзичливим у взаєминах з однолітками;
  • прагнути  уникати конфліктів, налагоджувати стосунки, прагнути порозуміння; обходитися без докорів, образ; прагнути дотримуватись правил, не нав’язуючи власної думки;
  • хлопчикам поважати дівчаток, діяти чесно, відверто. Бути делікатним, тактовним, поступливим, ввічливим у ставленні до дівчаток, не соромитися запрошувати дівчаток до гри, запропонувати їм стілець, у потрібний момент надавати допомогу;
  • дівчаткам проявляти скромність, турботу до оточення, із вдячністю ставитися до допомоги та знаків уваги з боку хлопчиків;
  • в іграх зважати на думку товаришів, обстоювати власну думку, дотримуватися правил гри;
  •  піклуватися про молодших, допомагати їм, захищати слабших;
  • розмовляти спокійним, лагідним тоном, привітно, з усмішкою, дивлячись людині у вічі; не допускати випадків вживання грубих слів;
  •  прощати та не тримати зла на рідних людей, своїх однолітків;
  • ставитися до дітей-сиріт, дітей з особливими потребами та тих, які потрапили в складні життєві обставини, з добротою і милосердям, намагатися їм допомагати;
  • узгоджувати свої інтереси, бажання, дії з іншими,  поводитися толерантно, вміти порозумітися та не допускати конфліктів;
  • свідомо ставитися до життя, турбуватися про збереження здоров’я свого, рідних, друзів;
  • дотримуватись правил встановленого дієвого пропускного режиму.

В зв’язку із дією правового воєнного стану в Україні, наказу управління від 08.08.2023 року №175 «Про посилення відповідальності за збереження і здоров’я дітей та запобігання нещасним випадкам» в ЗДО №10 «Попелюшка» встановлено дієвий пропускний режим.
Заборонено вхід в приміщення закладу освіти стороннім особам, що не є здобувачами дошкільної освіти та працівниками закладу ( окрім батьків або осіб що їх заміняють та осіб, супроводжуючих здобувачів освіти, які мають особливі потреби, працівників організацій, які забезпечують життєдіяльність закладу освіти, правоохоронних органів).
Щоденно, після прийому дітей, о 9.00 год. входи в заклад будуть зачинені.
 Відчинятися будуть о 17.00 год. вечора.
Батькам, або особам, які їх замінюють, не дозволяється заходити в заклад з габаритними сумками, валізами та свійськими тваринами.
У випадках незапланованого приходу в заклад батьків вихованців або осіб, які їх замінюють, потрібно зв’язатися з вихователем та погодити відвідування закладу. Вхід в заклад після 9.00 год. до 17.00 год. можливий тільки через вхід з господарського двору.

АЛГОРИТМ РОБОТИ  ЗДО №10 «Попелюшка»                                                      у період тривалих відключень електроенергії  (можливого блекауту)

Вихідні умови: повна відсутність мобільного зв’язку, працюють тільки стаціонарні телефони, комунікація забезпечується на номер «112» (підрозділи ДСНС), можливий варіант, що працюватимуть номер 102, 103 тощо

1. За умови настання повного блекауту кожен працівник зранку має прибути на своє робоче місце в ЗДО №10 «Попелюшка». Працівники, які проживають поблизу закладу освіти, приступають до роботи першочергово, за необхідності заміняючи працівників, які проживають віддалено.
  2.  За необхідності тривалість занять корегується, з врахуванням необхідності їх повного завершення до настання сутінків.
  3. В разі блекауту 12 годинна чергова мобільна група  ЗДО №10  припиняють свою роботу до 20.00, а змінює графік роботи на 10,5 год..
  4. Відповідальна особа за роботу генераторів в разі блекауту прибуває в заклад на 6.00 год. для запуску генератора для забезпечення безперебійної роботи харчоблоку.
  5. У випадку, якщо виникне потреба приготування їжі для інших закладів для забезпечення харчування в чергових групах, працівникам харчоблоку надати можливість і місце для приготування їжі.
  6. За умови хорошої погоди здобувачі освіти максимально залучаються до різних активностей на відкритому повітрі. За умови погіршення погодних умов освітній процес повністю організовується в приміщеннях закладу.
  7. Всім працівникам постійно мати в наявності запас технічної води в ємностях.
  8. Для забезпечення належної роботи джерел безперебійного живлення (генераторів) заступник директора з господарства забезпечує постійну готовність до використання в разі виникнення потреби. Крім цього, забезпечує наявність паливно-мастильних матеріалів в натуральному вигляді (бензин та мастило заправлене в генераторах) із розрахунку на 1 робочий день роботи генераторів.
  9. 08 – 09 жовтня організувати зустрічі з батьками та обговорити роботу закладу під час тривалих відключень електроенергії.

Відвідувачі ЗДО №10 «Попелюшка» з особистих питань до адміністрації, можуть приходити у години прийому або за попередньою домовленістю, про що інформують (погоджують час) заздалегідь за телефоном – (0372) 54 14 89, (093) 522 02 37