Знайомство із батьками майбутніх вихованців

04.07.2024 року в ЗДО пройшли перші збори для батьків майбутніх вихованців. Під час зустрічі батьків було познайомлено із умовами роботи закладу та  з організацією життя малюків в ЗДО.

Батьки мали можливість обговорити з педагогами вікові особливості розвитку дітей раннього та молодшого дошкільного віку та  отримали поради, щодо виховання і взаємодії з дітьми в період підготовки дитини до вступу в садочок та перші тижні адаптації малюка до нових умов.

Також, сьогодні, відбулось знайомство батьків  із вихователями груп. Після чого всі мали можливість познайомитись з предметно-розвиваючим середовищем груп.

Колектив нашого ЗДО вважає своїм приємним обов’язком висловити слова вдячності усім батькам, які вважають важливим донести до малюка те, що він вже великий, тому що прийшов в дитячий садок, і це добре. У дитсадку його люблять, чекають і раді завжди бачити, малюк багато чого вже вміє робити самостійно, а ще більшому навчиться за допомогою турботливих дорослих.