Тиждень педагогічної майстерності

«Навіть найдосвідченіший педагог
не повинен зупинятися на досягнутому.
Від зупинки на місці неминуче почнеться відставання.»
В.О.Сухомлинський

Відомо, що тільки творчий педагог може виховати творчу особистість. Враховуючи вимоги сучасної дошкільної освіти щодо всебічного розвитку потенціалу дитини, діяльність педагогів спрямовується до постійного пошуку інноваційних технологій, гармонійного розвитку, націлених на розкриття інтелектуальних та творчих здібностей дошкільників.
Колектив закладу дошкільного освіти№10 «Попелюшка» – це розмаїття особистостей. В професії вихователя немає випадкових людей. Тут працюють люди, які Божим велінням наділені любов’ю до дітей, добротою, талантом, креативністю.
Кожний педагог – це майстер! У кожного свій стиль, свої методи і прийоми, які напрацьовуються роками на протязі всієї педагогічної діяльності. Педагогічна майстерність не може зупинятись, вона повинна постійно розвиватись та удосконалюватись. А це – наполеглива праця, пошук, робота над собою, практика, аналіз своїх дій. Проте, найважливіший елемент – БАЖАННЯ досягнути педагогічної майстерності та ЛЮБОВ до дітей. Адже кожна зустріч педагога із вихованцем має стати маленьким дивом для дитини. До неї не можна йти «порожнім». Їй потрібно нести любов, радість, мотивацію, віру та натхнення. І щоб це диво відбулося, кожен з нас, педагогів, має постійно аналізувати та вдосконалювати свою діяльність.

Також педагог –це і щоденна праця не лише з дітьми, а й із самим собою. Це постійний пошук найкращого, найціннішого, найважливішого, що є в кожному з нас, для того, щоб наповнити життя дітей любов’ю, добром, радістю та впевненістю.
Згідно річного плану роботи ЗДО№10 «Попелюшка» на 2022-2023 навчальний рік, протягом лютого в нашому  закладі дошкільної освіти проходив тиждень педагогічної майстерності “Педагогічні родзинки”.З метою удосконалення педагогічної діяльності та поширення педагогічного досвіду роботи педагогічних працівників, які атестуються у 2022/2023 н.р. продемонстрували високий рівень педагогічної майстерності та представили свої напрацювання шляхом колективних переглядів організованої навчальної діяльності та інших форм роботи з дошкільниками.

Ірина ЗАБРОЦЬКА – практичний психолог, поділилася своїм досвідом роботи на занятті “Допитливі малята”

Ірина ШПАНЮК – вихователь групи раннього віку №13, поділилася своїм досвідом роботи на занятті “Бередітть здоров’я змалку”

Тамара МАЛАЯ – вихователь групи раннього віку №8, поділилася своїм досвідом роботи на занятті “На гостини до малят”

Інна БІДЮК -вихователь молодшої групи №4, поділилася своїм досвідом роботи на занятті “Українська хата”