“Подорож до супергероїв” презентація книги автором

Сьогодні, в рамках річного плану роботи, в якому виокремлено пріорітетний напрямок «Формування читацької культури у дітей дошкільного віку через науково-пізнавальну літературу», було організовано захоплюючу  зустріч дітей середнього і старшого дошкільного віку з українським письменником Молдованом Іваном.

Іван Молдован презентував знакове для нас та важливе для маленьких читачів видання — книгу дитячих оповідань «Подорож до супергероїв», яку писав під час служби в  Збройних силах України.

«Подорож до супергероїв» — це розповідь про семирічного Тарасика, який любить слухати оповідання та казки про славетних українців, які перемагали лиходіїв. Прототипом головного героя твору став маленький синочок автора, який є вихованцем нашого садочку і теж був присутній на події та навіть допомагав батькові презентувати книгу.

Ця зустріч стала яскравою подією в житті нашого закладу, сприяючи формуванню у дітей любові до літератури та пізнавальних знань.