037-22 7-67-14 За детальною інформацією, звертайтесь по номеру

Оголошення про набір дітей на новий навчальний 2019/2020 РІК

Шановні батьки!!!

Реєстрація нових дітей переддошкільного віку (діти, яким на 01 вересня 2019 року виповнюється 2 роки) до ДНЗ №10 буде здійснюватися згідно електронної черги з 17 травня по 07 червня 2019 року.

Запис буде здійснюватися:

 Для реєстрації необхідно мати такі документи:

До пільгової категорії відносяться:

 

Про безпосереднє відвідування закладу новоприйнятих дітей буде повідомлятися під час реєстрації.

Набір дітей в інші групи не здійснюється, в зв’язку з відсутністю вільних місць.

 

 

 

 

Список дітей додається далі.

 

 

 

Шановні батьки!!!

 Для батьків дітей, які будуть прийняті в дошкільний заклад в цьому році, 12 червня 2019 року в дошкільному закладі буде працювати «Школа молодих батьків». Для відвідувачів школи, буде проводитися знайомство батьків з роботою дошкільного закладу, його вимогами, службами, які працюють в дошкільному закладі.

Свою роботу з батьками будуть проводити: директор закладу, медична сестра та лікар, практичний психолог, вчитель-логопед, інструктор з фізичного виховання, музичні керівники, вихователі.

«Школа молодих батьків» — буде проводити роботу у форматі консультативно – практичних занять; батьки будуть мати змогу дізнатися про особливості перебування дитини в дошкільному закладі та як підготувати дитину до вступу в дошкільний заклад.

Список дітей, що набираються до переддошкільної групи

 в ДНЗ №10 «Попелюшка» на 2019/ 2020 навчальний рік

з/п

П І дитини

з/п

П І дитини
1 Роговський Валентин Валентинович 39 Мельничук Давид Бахтiйорович
2 Молдован Дмитро Віталійович 40 Кленова Анна Олександрівна
3 Федоряк Аліса Максимівна 41 Клим Тимофій Вячеславович
4 Запаранюк Анастасія Віталіївна 42 Криштанович Артем Васильович
5 Білівська Марія Антонівна 43 Орновицький Андрій Валентинович
6 Москалюк Єва Юріївна 44 Єнжиєвський Артур Олександрович
7 Максимюк Вікторія Микитівна 45 Брагарь Іван Олександрович
8 Олар Максим Віталійович 46 Бербенюк Олександр Іванович
9 Шинкаренко Олександра 47 Гоменюк Нікіта Максимович
10 Кузяк Денис Іванович 48 Матіос Кіра Юріївна
11 Фердей Єлизавета Андріївна 49 Данилова Олександра Олегівна
12 Коцик Анастасія Костянтинівна 50 Проценко Вадим Вадимович
13 Вінничук Тетяна Ігорівна 51 Герман Мішель Михайлівна
14 Семеген Дмитро Андрійович 52 Пую Максім Сергійович
15 Москалюк Матвій Святославович 53 Морля Ніколь Віталіївна
16 Гринчук Ніка Олександрівна 54 Шапошніков Олександр Сергійович
17 Алексюк Дмитро Андрійович 55 Матіос Ніколь Василівна
18 Шамраєв Артьом Олександрович 56 Швець Богдан Іванович
19 Яцюк Діана Андріївна 57 Труфин Дмитро Миколайович
20 Пишний Владислав Богданович 58 Зарубєй Олександра Володимирівна
21 Дворський Олександр Павлович 59 Коновалов Влад Валентинович
22 Ткачук Матвій Данилович 60 Ірімічук Анастасія Костянтинівна
23 Галичанський Святослав Романович 61 Грубляк Злата Володимирівна
24 Калинчук Дарія Олександрівна 62 Гудима Антон Іванович
25 Руснак Макар Іванович 63 Петруник Злата Іванівна
26 Бездрабко Максим Юрійович 64 Козак Кіріл Олександрович
27 Хомутовська Єва Євгенівна 65 Вельничук Анастасія Віталіївна
28 Григорович Анастасія Миколаївна 66 Дабека Олена Романівна
29 Якобчук Єва Романівна 67 Біла Соломія Олександрівна
30 Постевка Софія Олегівна 68 Баловсяк Ірина Георгіївна
31 Левко Єва Віталіївна 69 Стругар Анастасія Андріївна
32 Горішний Тимур Олегович 70 Німіжан Кароліна Русланівна
33 Курилюк Назар Павлович 71 Дружняк Владислав Тарасович
34 Скрипа Олексій Андрійович 72 Батракова  Поліна Вадимівна
35 Яремій  Ігор Юрійович 73 Гусан Єлизавета Артурівна
36 Акерман Ангеліна Андріївна 74 Цуркану Роман Лазарович
37 Королюк Олександр Віталійович 75 Лазурко Аманда Іванівна
38 Нисторяк Злата Іванівна

Коментарі

Коментувати