Містер та Міс розумники в ДНЗ №10

«Містер та Міс Розумники»

Спільне свято дітей та батьків відбулося 21 лютого 2017 року в ДНЗ №10 «Попелюшка». Свято проводиться адміністрацією дошкільного навчального закладу не вперше, і з кожним роком є бажаючі взяти участь, як серед дітей так і серед батьків, які хочуть проявити свої здібності і таланти. Оцінювали таланти та здібності журі, яке складалося з працівників закладу та батьків.

У святі  брали участь шість родин, учасники добре підготувалися для свого представлення: підібрали костюми, підготували відеоролики, пісні, вірші. Проявили свої здібності під час розв’язання логічних завдань за які отримували бали. Не оминулося свято без представлення своїх талантів. Це було і виконання пісень, танців, представлення власних виробів, навіть був продемонстрований майстер-клас однієї із учасниць Бойко Вероніки, щодо ігор в шахи, також вона разом з батьком Бойком Петром Григоровичем продекламували уривок казки Ш. Перо «Червона Шапочка» англійською мовою. Один із учасників свята разом з мамою зробили зачіску, яка дуже всім сподобалась……

Свято проходило в гарній атмосфері, у всіх був піднесений, радісний та веселий настрій. Глядачі, якими були батьки та діти старших груп, таємним голосуванням вибрали «Міс Глядацьких симпатій», нею стала Богданюк Настя, вихованка старшої групи «Соняшник». Всі учасники максимально продемонстрували  власні таланти та здібності. Тож журі зовсім непросто було визначити переможців. «Міс Розумницею» стала Бойко Вероніка вихованка старшої групи «Калинонька», номінацію «Містер Розумник» виборов Полагнин Ярослав, вихованець старшої групи «Ромашка». За гарну підготовку журі не могли залишити решту учасників поза увагою і визначили  ще номінації: «Міс Чарівність» стала Александрюк Аріна, «Міс Усмішка» – Яківчик Діана, вихованки старшої групи «Соняшник». «Містар талант» – Колотило Іван, вихованець старшої групи «Калинонька».

Жоден учасник не залишився без подарунка. Батькам вручили подяки та пам’ятні подарунки.

нагородження батьків
Презентація учасників
декламування уривка з казки Червона шапочка на англійській мові
творчість від батьків до  дітей