благодійна акція “Схід і захід разом святкують Різдво

IMG_20161215_135120[2]IMG_20161215_135113[1]IMG_20161215_153617

«Схід і захід разом святкують Різдво» – під таким гаслом відбулася чергова акція допомоги дітям та воїнам зі сходу України в дошкільному навчальному закладі №10 «Попелюшка». Саме до свята Святого Миколая, новорічних свят була організована  ця благодійна акція. Діти,  батьківська громада і колектив закладу  брали активну участь  у зборі необхідних речей для дітей із Луганської області та солдат, які перебувають на передовій сходу України. Діти малювали і робили листівки – привітання своїми  руками, в яких висловлювали свої побажання та мрії на майбутній мир. Батьки та працівники приносили одяг для дітей та дорослих, їжу (консервацію, крупи, вермішель, солодощі); для воїнів засоби особистої гігієни,  посуд металевий.

Також були зібрані кошти , які передали двом батькам,  діти яких відвідують дошкільний заклад №10 «Попелюшка» і на даний час перебувають у зоні антитерористичної операції.

В кожній групі з метою національно  – патріотичного виховання було проведено заняття, бесіди з дітьми, щодо необхідності допомагати один одному, триматися разом –  з метою зберегти свою народність,  державу. Адже  з цією метою на даний час перебувають солдати на сході України. Всі зібрані речі і малюнки – побажання дітей передали волонтерці Руснак Наталі, яка і донесе жителям східних регіонів України не тільки матеріальну поміч, але і моральну підтримку від наших дітей та батьків.