Моніторинг якості освіти на 2021/2022 н.р.

План проведення моніторингу динаміки змін у розвитку дітей дошкільного віку відповідно до державних вимог в ДНЗ№10″Попелюшка” в 2021/ 2022 навчальному році.

Програма внутрішнього моніторингу

Інформаційна довідка за результатами проведення початкового моніторингу досягнень дітей дошкільного віку ДНЗ№10 «Попелюшка» комбінованого типу – жовтень 2021/2022 н.р.

Узагальнені результати моніторингу/діагностики рівня знань дітьми дошкільного віку  освітнього напряму «Дитина у світі мистецтва. Музика»

Узагальнені результати моніторингу/діагностики рівня знань дітьми  дошкільного віку освітнього напряму «Дитина у світі мистецтва. Хореографія» та «Мовлення дитини. Іноземна мова»

Узагальнені результати моніторингу/діагностики рівня знань дітьми  дошкільного віку  до освітнього напряму «Особистість дитини» (фізичний розвиток).