037-22 7-67-14 За детальною інформацією, звертайтесь по номеру

оголошення про набір дітей

Шановні батьки!!!

     Реєстрація нових дітей переддошкільного віку (діти, яким на 01 вересня 2018 року виповнюється 2 роки) до ДНЗ №10 буде здійснюватися згідно електронної черги з 22 травня по 15 червня 2018 року, по четвергам з 10.00год. до 12.00 год. та з 16.00 год. до 18.00год..

 Для реєстрації необхідно мати такі документи:

Список дітей додається далі.

Про безпосереднє відвідування закладу новоприйнятих дітей буде повідомлятися під час реєстрації.

Набір дітей в інші групи не здійснюється, в зв’язку з відсутністю вільних місць.

Для батьків дітей, які будуть прийняті в дошкільний заклад в цьому році, 07 червня 2018 року в дошкільному закладі буде працювати «Школа молодих батьків». Для відвідувачів школи, буде проводитися знайомство батьків з роботою дошкільного закладу, його вимогами, службами, які працюють в дошкільному закладі.

Свою роботу з батьками будуть проводити: директор закладу, медична сестра та лікар садочка, практичний психолог, вчитель —  логопед, інструктор з фізичного виховання, музичний керівник, вихователі.

«Школа молодих батьків» — буде проводити роботу у форматі консультативно – практичних занять; батьки будуть мати змогу дізнатися про особливості перебування дитини в дошкільному закладі та як підготувати дитину до вступу в дошкільний заклад.

Список дітей для зарахування в переддошкільну групу

до закладу дошкільної освіти №10 «Попелюшка»

 на 2018/2019 н.р.

№з/п Прізвище ім’я дитини Дата народження
1. Ашкіна Ельза Євгенівна 07.11.15
2. Твердохліб Павло Вікторович 30.09.15
3. Світан Вікторія Володимирівна 04.11.15
4. Завацький Нікіта Ігорович 15.04.16
5. Кожокар Марія Артемівна 05.12.15
6. Проскурняк Марія Романівна 14.10.15
7. Маколінець Костянтин Віталійович 19.10.15
8. Мар’янчук  Богдана Вадимівна 12.10.15
9. Лунга Тимофій Олександрович 19.10.15
10. Барабаш Матвій Ігорович 29.10.15
11. Хриптієвський Святослав Олегович 22.09.15
12. Бізерко Степан Андрійович 09.01.16
13. Максимчук Софія Ігорівна 03.10.15
14. Німіджан Анастасія Андріївна 15.10.15
15. Майстренко Дарья Олександрівна 24.01.16
16. Нисторяк Дмитро Іванович 06.11.15
17. Сімак Нікіта Денисович 10.01.16
18. Постевка Станівслав Олегович 15.01.16
19. Угринюк Романів Іванівна 28.11.15
20. Домчук Ангеліна Сергіївна 20.03.16
21. Мазурашу Олександр Вадимович 02.11.15
22. Кушнірюк Євгенія Олександрівна 19.11.15
23. Осовський Іван Сергійович 19.01.16
24. Капрічук Олександр Олександрович 14.04.16
25. Семенов Артем Вадимович 18.03.16
26. Волкова Анастасія дмитрівна 04.05.16
27. Кожокар Вікторія вячеславівна 29.12.15
28. Романюк Юлія Олексіївна 04.04.16
29. Лукенюк Регіна Андріївна 03.06.16
30. Заграновський Максим Андрійович 17.02.16
31. Петруник Арсен Іванович 20.03.16
32. Урсакій Анастасія Андріївна 10.03.16
33. Аіфтінка Віра Володимирівна 28.05.16
34. Павлович Анна Андріївна 05.07.16
35. Костюк Марія Павлівна 15.12.15
36. Цапенко Максим Романович 26.04.16
37. Романюк Анастасія Миколаївна 21.11.15
38. Сименюк Злата Володимирівна 20.04.16
39. Реус Максим Олександрович 25.02.16
40. Рудан Анна Олегівна 07.02.16
41. Сенько Олександра Євганіївна 28.06.16
42. Пахолка Маргарита Володимирівна 18.08.16
43. Бартош Анастасія Ростиславівна 05.09.16
44. Коновал Ніка Сергіївна 01.06.16
45. Скакун Андрій Іванович 06.09.16
46. Жуміга Анна Едуардівна 02.02.16
47. Хлистун Матвій Олександрович 27.06.16
48. Равлек Крістіна Андріївна 26.08.16
49. Дронь Емма Ігорівна 09.11.15
50. Ковалевська Софія Денисівна 27.07.16
51. Шандро Кіра Миколаївна 30.08.16
52. Россоха Богдан Володимирович 08.09.16
53. Стець Дмитро Ігорович 27.08.16
54. Пантелейчук Анастасія Андріївна 09.07.16
55. Бойко Микита Юрійович 17.05.16
56. Савочка Олександр Олександрович 09.09.16
57. Висоцький Роман Володимирович 17.04.16
58. Філіпець Іван Віталійович 10.04.16
59. Репчук Павло Вітавійович 03.07.16
60. Малиш Ніка Броніславіна 12.08.16
61. Дерев’нська  Софія Вадимівна 22.04.16
62. Строєв Максим Олександрович 18.05.16
63. Романюк Максим Олександрович 27.03.16
64. Канініченко Олександр Сергійович 19.02.16
65. Мафтічук Давід Андрійович 21.08.16
66. Біньовська Єлизавета Андріївна 17.11.15
67. Крушельницька Злата 12.01.16
68. Лодба Артем Мирославович 13.07.16
69. Дерда Назар Віталійович 19.08.16
70. Ткачук Денис Сергійович 02.07.16
71. Резник Матвій Тарасович 28.10.15
72. Циганаш Максим Андрійович 28.07.16
73. Мігас Серафим Вадимович 05.11.15
74. Трачук Богдан Михайлович 08.04.16

 

Коментувати