037-22 7-67-14 За детальною інформацією, звертайтесь по номеру

ОГОЛОШЕННЯ!!!!

Шановні батьки!!!

Раді Вам повідомити, що розпочали реєстрацію дітей в переддошкільні групи. Реєстрація проходитиме до 21 серпня 2020 року. Незволікайте, групи формуємо на 01. вересня 2020 року.

Прохання телефонувати на номер +380633172418  записуватися на годину прийому для подачі документів у заклад.

Прийом документів буде здійснюватися:

Для реєстрації необхідно мати такі документи:

До пільгової категорії відносяться:

*діти учасників бойових дій, учасників  АТО;

*хто отримує допомогу як  малозабезпечена сім»я;

* діти з інвалідністю,які не мають медичних протипоказань перебування в ЗДО;

*діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування;

*діти, які перебувають під опікою чи в прийомних сім’ях;

*діти одиноких батьків (винятково вдів, вдівців);

*діти з  багатодітних сімей, де є двоє і більше дітей дошкільного віку, якщо одна дитина відвідує даний заклад.

Про безпосереднє відвідування закладу новоприйнятих дітей буде повідомлятися під час реєстрації.

Набір дітей в інші групи не здійснюється, в зв’язку з відсутністю вільних місць.

Прохання дотримуватися протиепідемічних заходів, приходити у визначений час, не спізнюватися, ОБОВЯЗКОВО бути в захисній масці, мати бахіли.

Коментувати